ASTM A106

ASTM A106

ASTM A106 (ASME SA106) ir Amerikas pamatstandarts bezšuvju oglekļa tērauda caurulēm, kas paredzētas izmantošanai augstā temperatūrā{2}}. Tas aptver trīs stiprības pakāpes: A, B un C, padarot to par vienu no visplašāk izmantotajām un komerciāli veiksmīgākajām bezšuvju oglekļa tērauda cauruļu specifikācijām saskaņā ar Amerikas standartiem. Šis materiāls ir īpaši izstrādāts augstas -temperatūras un augsta spiediena-apstākļiem, un tas ir klasiska izvēle tādās nozarēs kā spēkstacijas, naftas pārstrādes rūpnīcas, katli un ķīmiskās apstrādes iekārtas, kurās tiek izmantotas augstas{7}}temperatūras spiediena{8} iekārtas. No šīm kategorijām B klase ir visplašāk izmantotā, piedāvājot lielisku līdzsvaru starp izturību, metināmību, formējamību un izmaksām, un tādējādi tas ir nozares{10}standarta materiāls augstas temperatūras procesu cauruļvadiem.
ASTM A106 pamatīpašības slēpjas līdzsvarā starp labu izturību augstā temperatūrā un izcilu vispārējo veiktspēju. B kategorijas minimālā stiepes izturība ir 415 MPa un minimālā tecēšanas robeža 240 MPa, kas ir piemērota ilgstošai -augstas- temperatūras ekspluatācijas apstākļiem līdz aptuveni 427 grādiem. A pakāpe ir zemāka stiprības pakāpe (lielāka vai vienāda ar 330 MPa / lielāka vai vienāda ar 205 MPa), savukārt C pakāpe ir augstāka izturības pakāpe (lielāka vai vienāda ar 485 MPa / lielāka vai vienāda ar 275 MPa), ļaujot elastīgi izvēlēties, pamatojoties uz īpašām pakalpojumu prasībām. Produkts atbilst starptautiskajiem standartiem, piemēram, ASTM A106 / ASME SA106.
Galvenās iezīmes: ASTM A106 B klase ir vēlamā kategorija Amerikas standarta augstas{1}}temperatūras oglekļa tērauda bezšuvju caurulēm. Tas ir visplašāk izmantotais spēkstaciju un naftas pārstrādes rūpnīcu augstas temperatūras{3}}procesu cauruļvados, un tas kalpo kā nozares standarts augstas temperatūras oglekļa tērauda caurulēm.
Nosūtīt pieprasījumu
Apraksts
Tehniskie parametri

Produktu īpašības

High-Temperature Oxidation Resistance

Laba izturība augstā{0}}temperatūra (pamatā priekšrocība)

ASTM A106 galvenā priekšrocība ir tā izcilā izturība augstā temperatūrā{1}}. B pakāpe saglabā aptuveni 300 MPa stiepes izturību 427 grādu apstākļos, un veiktspējas saglabāšanas koeficients ir aptuveni 72%, efektīvi pretojas materiālu lēnai plastiskai deformācijai (šļūdei) augstā temperatūrā un spiedienā, nodrošinot cauruļvadu drošību un uzticamību ilgstošas ​​darbības laikā augstā temperatūrā.

High-Temperature Corrosion Resistance

Lieliska metināšanas veiktspēja

ASTM A106 oglekļa ekvivalenta konstrukcija nodrošina labu metināmību. Metināšanas process ir labi-noteikts, metinātājiem tas rada mērenas grūtības, tāpēc tas ir piemērots liela mēroga-uzstādīšanai-uz vietas. Metinot biezas -sienu caurules vai vidē ar zemu{7} temperatūru, ieteicams iepriekš uzsildīt līdz 100-150 grādiem.

High Stability

Laba apstrādājamība

Tas var tikt pakļauts dažādiem formēšanas procesiem, piemēram, karstai liekšanai, aukstai locīšanai un kalšanai, padarot to piemērotu cauruļu veidgabalu, piemēram, līkumu, tēju un reduktoru, ražošanai. To var arī apstrādāt, izmantojot parastās mehāniskās apstrādes metodes.

Good Processability

Nobriedusi tehnoloģija un{0}}ilgtermiņa uzticamība

Tam ir laba mikrostrukturālā stabilitāte, ilgstoši-darbojoties temperatūrā, kas ir mazāka par 427 grādiem vai vienāda ar to. Tas tiek piegādāts normalizētā vai karsti velmētā stāvoklī, un tas nodrošina vienmērīgu un smalku mikrostruktūru, nodrošinot mikrostruktūras stabilitāti un uzticamību augstas -temperatūras ekspluatācijas apstākļos.

Tehniskās specifikācijas

Ķīmiskais sastāvs (ASTM A106/ASME SA106)

 

Elements

A pakāpe

B pakāpe

C pakāpe

Piezīme

C

Mazāks vai vienāds ar 0,25%

Mazāks vai vienāds ar 0,30%

Mazāks vai vienāds ar 0,35%

Garantēt izturību un metināmību

Mn

0.27 - 0.93%

0.29 - 1.06%

0.29 - 1.06%

Cieta šķīduma stiprināšana, stiprības uzlabošana

P

Mazāks vai vienāds ar 0,035%

Mazāks vai vienāds ar 0,035%

Mazāks vai vienāds ar 0,035%

Kaitīgi elementi, stingri kontrolēti

S

Mazāks vai vienāds ar 0,035%

Mazāks vai vienāds ar 0,035%

Mazāks vai vienāds ar 0,035%

Kaitīgi elementi, stingri kontrolēti

Si

Lielāks vai vienāds ar 0,10%

Lielāks vai vienāds ar 0,10%

Lielāks vai vienāds ar 0,10%

Deoksidētājs, uzlabo augstas{0}temperatūras oksidācijas izturību

Kr

Mazāks vai vienāds ar 0,40%

Mazāks vai vienāds ar 0,40%

Mazāks vai vienāds ar 0,40%

Atlikušie elementi, stingri kontrolēti

Cu

Mazāks vai vienāds ar 0,40%

Mazāks vai vienāds ar 0,40%

Mazāks vai vienāds ar 0,40%

Atlikušie elementi, stingri kontrolēti

Mo

Mazāks vai vienāds ar 0,15%

Mazāks vai vienāds ar 0,15%

Mazāks vai vienāds ar 0,15%

Atlikušie elementi, stingri kontrolēti

Ni

Mazāks vai vienāds ar 0,40%

Mazāks vai vienāds ar 0,40%

Mazāks vai vienāds ar 0,40%

Atlikušie elementi, stingri kontrolēti

V

Mazāks vai vienāds ar 0,08%

Mazāks vai vienāds ar 0,08%

Mazāks vai vienāds ar 0,08%

Atlikušie elementi, stingri kontrolēti

Fe

Atlikušais daudzums

Atlikušais daudzums

Atlikušais daudzums

Matricas elements

Fiziskās īpašības

 

Performance

Skaitliskā vērtība/diapazons

Pārbaudes apstākļi

Blīvums

≈ 7,85 g/cm³

Telpas temperatūra (20 grādi)

Kušanas punkts

≈ 1420-1460 grādi

-

Elastības modulis

≈ 200 GPa

Telpas temperatūra

Siltumvadītspēja

≈ 50 W/(m·K)

Telpas temperatūra

Termiskās izplešanās koeficients (20-100 grādi)

≈ 11.7 × 10⁻⁶ /K

-

Puasona koeficients

≈ 0.28

Telpas temperatūra

Magnētisms

Feromagnētisks

Oglekļa tērauds, kas ir magnētisks

Mehāniskās īpašības (tipiskā vērtība, ASTM A106)

 

Performance

A pakāpe

B pakāpe

C pakāpe

Īstenošanas standarti

Stiepes izturība

Lielāks vai vienāds ar 330 MPa

Lielāks vai vienāds ar 415 MPa

Lielāks vai vienāds ar 485 MPa

ASTM A106

Ražas spēks

Lielāks vai vienāds ar 205 MPa

Lielāks vai vienāds ar 240 MPa

Lielāks vai vienāds ar 275 MPa

ASTM A106

Pagarinājums

Lielāks vai vienāds ar 35%

Lielāks vai vienāds ar 30%

Lielāks vai vienāds ar 30%

ASTM A106

Cietība

Mazāks vai vienāds ar 137 HB

Mazāks vai vienāds ar 159 HB

Mazāks vai vienāds ar 179 HB

-

Piezīme: B pakāpe ir ASTM A106 standartā visplašāk izmantotā klase, kas piedāvā lielisku līdzsvaru starp izturību, metināmību un izmaksām. Tas ir piemērots ilgstošai-augstas-temperatūras ekspluatācijas apstākļiem līdz aptuveni 427 grādiem.

Augstas{0}}temperatūras veiktspēja (tipiska vērtība B klasei)

 
 

ASTM A106 B pakāpe saglabā labu stiprības līmeni augstās temperatūrās:

Temperatūra

Stiepes izturība (MPa, aptuveni)

Veiktspējas saglabāšanas rādītājs

Apraksts

Telpas temperatūra (20 grādi)

Lielāks par vai vienāds ar 415

100%

Etalons

200 grādi

≈ 380

Lielāks vai vienāds ar 92%

Spēks ir labi uzturēts

300 grādi

≈ 360

Lielāks vai vienāds ar 87%

Joprojām saglabā augstu izturību

400 grādi

≈ 330

Lielāks vai vienāds ar 80%

Piemērots augstas{0}}temperatūras apstākļiem

427 grādi

≈ 300

Lielāks vai vienāds ar 72%

Augšējo robežu ieteicams lietot ilgstoši

500 grādi

≈ 250

Lielāks vai vienāds ar 60%

Spēks ievērojami samazinājās

Ilgtermiņa -termiskā stabilitāte:

Mikrostruktūra paliek stabila ilgstošas ​​-kalpošanas laikā temperatūrā, kas ir mazāka par vai vienāda ar 427 grādiem. Lietojot ilgstoši virs 450 grādiem, šļūdes izturība ievērojami samazinās, un nav ieteicama ilgstoša apkalpošana virs 450 grādiem.

Termiskās apstrādes sistēma

ASTM A106 galīgā veiktspēja ir ļoti atkarīga no termiskās apstrādes režīma:

Normalizēšana

Uzkarsē līdz 850-950 grādiem, turiet pietiekami ilgi, pēc tam atdzesējiet ar gaisu. Tā rezultātā tiek iegūta viendabīga un smalkgraudaina mikrostruktūra, uzlabojot mehāniskās īpašības.

Pilna atkausēšana (pēc izvēles)

Uzkarsē līdz 850-900 grādiem, turiet, pēc tam atdzesējiet krāsnī līdz aptuveni 650 grādiem, kam seko gaisa dzesēšana līdz istabas temperatūrai. To izmanto, lai mazinātu aukstā darba spriedzi vai uzlabotu aukstās apstrādes formējamību.

Pēc-metināšanas termiskā apstrāde (PWHT, atlasīta, pamatojoties uz sienas biezumu un ekspluatācijas apstākļiem)

Uzkarsē līdz 600–650 grādiem, turiet un pēc tam lēni atdzesējiet, lai mazinātu atlikušo metināšanas spriegumu.

Piemērojamie mediji

Augstas{0}}temperatūras tvaiks

Elektrostaciju galvenie tvaika cauruļvadi (mazāki vai vienādi ar 427 grādiem), katlu pārkarsētāja caurules, atkārtotas sildīšanas caurules

Naftas rafinēšanas vide

Augstas-temperatūras procesa cauruļvadi, piemēram, atmosfēras un vakuuma destilācija, katalītiskā krekinga u.c.

Augsta spiediena{0}}gāze

Augstas{0}}temperatūras un augsta spiediena{1}}cauruļvadi ķīmiskajām iekārtām, piemēram, amonjaka sintēzei, metanolam un ķīmiskajiem mēslošanas līdzekļiem

Karsts ūdens

Siltumtīkli, apkures sistēma

Siltuma pārneses eļļa un termonesēji

Cauruļvadi ķīmiskajām siltuma pārneses sistēmām

Piezīme. ASTM A106 nav piemērojams stipri kodīgām vidēm, piemēram, stiprām oksidējošām skābēm un augstas temperatūras un augstas koncentrācijas hlorīdiem. Tā augšējā oksidācijas temperatūras robeža ir aptuveni 427 grādi. Ja temperatūra pārsniedz šo, ieteicams izmantot hroma -leģēto tēraudu, piemēram, ASTM A335 P11/P22.

Steel Plate Processing
Steel Coil Processing
Steel Pipe Processing
Steel Bar Processing
 

ASTM A106 ir piemērots augstas temperatūras un augsta spiediena apstākļiem no 350 līdz 427 grādiem, un to ieteicams izmantot šādās vietās:

 

Pielietojuma lauki

  •  

    Enerģijas ražošana fosilā kurināmā (pamatpielietojums)
    ● Elektrostacijas galvenā tvaika caurule (mazāka vai vienāda ar 427 grādiem)
    ● Katla pārkarsētāja caurule, sildīšanas caurule
    ● Augstas{0}}temperatūras tvaika caurule, padeves ūdens caurule
    ● Katla galvene, pārkarsētāja galvene

  •  

    Naftas ķīmijas inženierija (pamatlietotnes)
    ● Augstas temperatūras{0}}atmosfēras un vakuuma destilācijas iekārtas cauruļvadi rafinēšanas rūpnīcā
    ● Katalītiskā krekinga iekārtas procesa cauruļvadi
    ● Augstas{0}}temperatūras un augsta spiediena{1}}cauruļvadi hidroattīrīšanas iekārtās
    ● Aizkavēta koksēšanas iekārtas procesa cauruļvads

  •  

    Ķīmiskā un mēslojuma rūpniecība
    ● Augstas{0}}temperatūras procesa cauruļvadi amonjaka sintēzes rūpnīcām
    ● Metanola rūpnīcas reformāta gāzes cauruļvadi
    ● Augstas{0}}temperatūras un augsta spiediena{1}}caurules mēslošanas līdzekļu rūpnīcās

  •  

    Kombinētā siltuma un elektroenerģijas un centrālā apkure
    ● Termoelektrostacijas augstas -temperatūras tvaika cauruļvadu tīkls
    ● Pilsētas centralizētās apkures augstas{0}}temperatūras karstā ūdens cauruļvads

  •  

    Augstas{0}}temperatūras un augsta spiediena{1}}cauruļu piederumi
    ● Augstas{0}}temperatūras līkumi, Tējas un reduktori
    ● Kalti cauruļu veidgabali, atloki

Piegāde un pielāgošana

Mēs piedāvājam elastīgus un uzticamus piegādes ķēdes risinājumus, lai nodrošinātu ASTM A106 bezšuvju tērauda caurules, kas lieliski atbilst jūsu projekta prasībām.
Pielāgojamas materiālu formas
Mēs atbalstām dažādu pamata un speciālo formu ražošanu atbilstoši rasējumiem vai specifikācijām.

Veidlapa

1
Karsti{0}}velmēta bezšuvju tērauda caurule
2
Auksti vilkta-bezšuvju tērauda caurule
3
Liela-diametra bieza-sienu caurule

Parastais diapazons

Diametrs: 60.3 - 1067 mm; Sienas biezums: 3 - 150 mm

Ārējais diametrs: 10.3 - 114.3 mm; Sienas biezums: 1 - 15 mm

Ārējais diametrs: 219 - 1067 mm; Sienas biezums: 20 - 150 mm

Pielāgošanas iespēja

Fiksēta-garuma griešana, slīpa apstrāde, caurules gala vītnes, normalizēts/atlaidināts stāvoklis

Precīza izmēru kontrole, spilgta rūdīšana, fiksēta{0}}garuma griešana

Cauruļu karstā izplešanās, fiksēta-garuma griešana, slīpa apstrāde

Kāpēc izvēlēties mūs? - Uzticama inženiertehniskā tehnoloģija. Uzticama piegāde.

Mēs esam ne tikai piegādātājs, bet arī uzticams materiālu partneris Ķīnā.

Sample Support & Quick Response

Vertikāli integrēta ražošana

Pašu 20 000 ㎡ iekārtu ar 10+ automatizētām līnijām (8,000+ tonnas gadā). Iekš-instrumentu un presformu centrs nodrošina ātru pielāgošanu un efektīvu izmaksu kontroli - bez starpnieka uzcenojuma.

Full Traceability

Stingra kvalitātes kontrole katrā posmā

Pilnīga izsekojamība galvenajos kvalitātes kontroles kontrolpunktos visā ražošanas laikā{0}}% atbilst ASTM/ASME, EN un GB standartiem. Materiālu pārbaudes ziņojumi ir pieejami katram sūtījumam.

Professional Logistics & Packaging

Uzticams piegādes un eksporta iepakojums

10+ gadus eksportē uz Eiropu, Ziemeļameriku, Dienvidaustrumāziju un Tuvajiem Austrumiem ar ūdensizturīgu un pret-korozijas aizsardzību, kā arī elastīgām piegādes iespējām nodrošina drošu un savlaicīgu piegādi.

Complete Export Documentation

Paraugu apstiprināšana pirms masveida ražošanas

Mēs piedāvājam bezmaksas paraugus kvalitātes pārbaudei, kas ļauj veikt lielapjoma pasūtījumus tikai pēc apstiprināšanas. Mēs nodrošinām konsekvenci no parauga līdz masveida ražošanai ar precīzu izmēru mērījumu un caurspīdīgu ražošanu.

FAQ

J: Kādas ir ASTM A106 B klases galvenās priekšrocības?

 

J: Kādas ir atšķirības starp ASTM A106 A, B un C pakāpi? Kā izvēlēties?

 

J: Kāda ir ASTM A106 B klases maksimālā darba temperatūra?

 

J: Kāda ir atšķirība starp ASTM A106 Grade B un API 5L Gr.B? Kā izvēlēties starp tiem?

 

J: Kāda ir ASTM A106 B klases metināšanas veiktspēja?

 

J: Kāda ir ASTM A106 B klases izturība pret koroziju?

 

 

Populāri tagi: astm a106, Ķīna astm a106 ražotāji, piegādātāji, rūpnīca